Дать краткие ответы на вопросы. 1. Where are you from? 2. Is it raining at the moment? 3. Have you ever eaten Chinese food? 4. What are you going to do this weekend? 5. What time do you usually get up? 6. How many languages can...

Дать краткие ответы на вопросы. 1. Where are you from? 2. Is it raining at the moment? 3. Have you ever eaten Chinese food? 4. What are you going to do this weekend? 5. What time do you usually get up? 6. How many languages can you speak? 7. When did you start studying English?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Russia 2) No  3) Sometime 4)Walking