Дати відповідь на поставлене в тексті питання. українська мова це духовна скарбниця нашого народу. багатство нашої мови зберігаэться у незліченній кількості чудових українськи
Дати відповідь на поставлене в тексті питання. українська мова це духовна скарбниця нашого народу. багатство нашої мови зберігаэться у незліченній кількості чудових українськи х пісень, у думах, казках, у творах письменникыв, у наукових працях учених, у живій розмовній мові. ми всі є носіями української мови, того спадку, що дістався нам від минулих поколінь. і цей неоціненний дар ми повинні щиро любити, берегти ы примножувати. що для цього треба?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не забувати рідної мови навіть живучи в іншій державі.