Дайте визначення алегорії. Поясніть значення алегоричних образів у повісті В. Дрозда «Ирій».

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Можу сказати, що таке алегорія. Алегорія - інакомовлення; спосіб двопланового художнього зображення, що ґрунтується на приховуванні реальних осіб, явищ і предметів під конкретними художніми образами з відповідними асоціаціями. Тобто читаємо одне, а розуміємо під цим інше)