ДАЮ 10 балів Допоможіть мені потрібно 5 речень і щоб у кожному реченні дієслово було різною частиною мови. Підметом. Присудком. Додатком. Означенням. Обставиною.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
додаток відповідає на запитання непрями відмінків (ким?, чим?, кого?, чого?, що?) підкреслюється риска риска (_ _ _ _), означення (який? яка ? чий? чия? котрий?) підкреслюється хвилястою лінією , обставина ( як? коли ? яким чином? де? куди? звідки?)підкреслюється риска крапка ( _ . _ ._)