ДАЮ 50 БАЛЛОВ! Зробити повний синтаксичний розбір речення і поставити розділові знаки: Мороз надворі аж кипів і для більшості парижанок що пустилися в рейс у легеньких плащиках та курточках цей нічний мороз мав би стати неабия...

ДАЮ 50 БАЛЛОВ! Зробити повний синтаксичний розбір речення і поставити розділові знаки: Мороз надворі аж кипів і для більшості парижанок що пустилися в рейс у легеньких плащиках та курточках цей нічний мороз мав би стати неабияким випробуванням та все ж вони не втратили свого оптимізму.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
МОЖНО НА РУССКОМ?! Я Б ОТВЕТИЛ