Даю 71 бал. Цитатні плани до характеристики образів усіх головних героїв твору Захар Беркут

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Захар: розумний, добрий, чутливий, чесний, мужній, розсудливий, справедливий, готовий до пожертви заради громади. Тугар Вовк: пихатий, здатний до зради, розумний, кмітливий, здатний піддатися почуттям, любить богатство, владу та славу. Максим: сміливий, розсудливий, мужній, відданий, здатний до глибоких почуттів, не здатний до зради, вірний обов'язку. Мирослава: розумна, чутлива, патріотка, мужня, самовіддана, кмітлива, розсудлива, смілива, здатна до глибоких почуттів.