Де відбуваються події, описані в повісті Марини Павленко «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських»?                                                                         Выберите один ответ:a. Вишнополі   b. Вінниц...

Де відбуваються події, описані в повісті Марини Павленко «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських»?                                                                         Выберите один ответ:a. Вишнополі   b. Вінниці  c. Києві
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в Вишнополі в цьому тексті розповідається саме так.