Де й із чого утворюється насіння у голонасінних??Де утворюється пилок і що він містить?Чому голонасінні отримали таку назву?тема: ГОЛОНАСІННІ.

Де й із чого утворюється насіння у голонасінних?? Де утворюється пилок і що він містить? Чому голонасінні отримали таку назву? тема: ГОЛОНАСІННІ.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Перед запиленням усі луски жіночих шишок щільно прилягають одна до одної. Під час запилення луски розходяться, а насінні зачатки виділяють краплину клейкої рідини, яка утримує пилкове зерно. Після запилення луски шишки знову стуляються, а пилкове зерно проростає пилковою трубкою. Вона росте дуже повільно і дістається до яйцеклітини лише через 12-15 місяців з часу запилення. Під час росту пилкової трубки по ній до насінного зачатка рухаються два спермії. Один із сперміїв гине, а другий - зливається з яйцеклітиною, утворюючи зиготу. У подальшому із зиготи формується зародок насінини. У зрілої насінини зародок складається із зародкових корінця, стебла та кількох сім'ядоль (у сосни їх, наприклад, до восьми). Покриви насінного зачатка перетворюються на насінну шкірку. Ендосперм утворюється ще до запліднення з клітин насінного зачатка. 2.пилок утворюється у чоловічих шишках з нижнього боку розміщені два пиляки і він містить ендоспермії. 3.Покритонасінні рослини розмножуються за допомогою насінням оточеного оплоднем. Голонасінні також розмножуються насінням, але в них не утворюються плоди. Насінини в цих рослин не захищені оплоднем, їхні насінні зачатки розташовані на лусках шишках відкрито, звідки й походить назва цього відділу рослин.