Dear Jane!HI! How are you? I'm great!It's the holidays and we are in our new house! I love it!Every day, I wake up late and ( the dog!We usually have breakfast at around 10 in the morning. Later , I often go for a walk or play ...

Dear Jane!HI! How are you? I'm great!It's the holidays and we are in our new house! I love it!Every day, I wake up late and ( the dog!We usually have breakfast at around 10 in the morning. Later , I often go for a walk or play board games with my brother.In the evening, we all watch TV and then we have dinner. We go to bed late.I'ts so nice here. I relax on the balcony right now. The weather is brilliant.Josh watch some flowers in the garden. My parents do the shopping in town.And you?Are you having a good time at your country Write soon! Lyn
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогая Джейн!Привет! Как ты? Я отлично!Сейчас праздники и мы в нашем новом доме! Я люблю его!Каждый день я просыпаюсь поздно, и ( собакой!Мы обычно завтракаем около 10 утра. Позже , я часто хожу на прогулку или поиграть в настольные игры с моим братом.Вечером мы все смотрим телевизор, а потом мы поужинаем. Мы ложимся спать поздно.Я живу здесь хорошо. Я расслабляюсь на балконе прямо сейчас. Погода просто превосходная.Джош смотреть цветы в саду. Мои родители ходят по магазинам в городе.А вы?Вы, имеющие хорошее время в вашей стране в ближайшее время написать! Лин