Демократія - це ім'я яке дають народу, коли він потрібен. Про що говорить цей вислів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Демократія або народовладдя - це можливість громадян брати участь в управлінні державою. Тобто, громадяни вирішують основні питання в країні шляхом референдумів, право на демонстрації, страйки (які не суперечать Конституції). У демократичній д-ві дотримуються всі права людини, рівність всії перед законом.