Денсаулық жақсы болу үшін не істеу керек? Денсаулық деген не? Әр адам нені қалып

Денсаулық жақсы болу үшін не істеу керек? Денсаулық деген не? Әр адам нені қалыптастыру керек? Салауатты өмір салтын қалыптастыру дегенді қалай түсінесіңдер? Денсаулыққа байланысты қандай мақал-мәтелдерді білесіңдер?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.денсаулык жаксы болу ушин спортпен айналысу керек.Жемистер жеу керек жане т.б. 2.Ар адам оз денсаулыгын калыптастыруы керек. 3.Салауатты омир салты деген ол биздин денсаулыгымыз кунде далага шыгып ойнатынымыз. 4.Денсаулык- зор байлык. Жарынын пайдасы денинин саулыгы