Деякі типи тканин у рослин відповідають за своїми функціями тканинам тварин,наприклад...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У рослин механічна , що виконує функціюміцності і пружності рослині, у тварин схожа мязева У рослин твірна тканина, що здатна до регенерації у тварин етітеліальна У рослин основна, що виконує запасаючу функцію, у тварин сполучна ( жирова тканина)