Діагональ правильної чотирикутної призми дорівнює 6 см,а площа біяної поверхні - 32

Діагональ правильної чотирикутної призми дорівнює 6 см,а площа біяної поверхні - 32см^2. Знайдіть об'єм призми. СРОЧНО,ПРОШУ!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Площа основи: (40-32)/2=4см.кв. 2) строна основи, враховучи, що це квадрат: К(4)=2см. 3) периметр квадрата: 4*2=8см 3) Висота призми (знаходимо з площі бічної поверхні): 32/4=8см. Відповідь: 8см.