Діалог дискусійного характеру на тему " Потрібно завжди говорити правду" На 10-12 реплік

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Петрик сьогодні попросив у мами 50грн і прийшов додому з порожніми руками. Мама питає: -Сину,а де всі гроші? -Я...купив....Я їздив до бабусі і потратив усі гроші,вибач.. -Добре,просто сьогодні ми повинні були поїхати донеї,а ти вже це зробив,тоді залишимося вдома. Зараз я бабусі зателефоную.. -Ні,мамо, не треба...Я сам зателефоную! -Але мені потрібно дещо спитати у неї, я тобі потім дам слухавку. -А що ти хочеш в неї спитати?Цікаво! -Петрику, тобу про це знати не треба,все я звоню! Телефонна розмова: -Привіт,мамо, а до тебе сьогодні дійсно Петрик приїзджав? -Ні,доню,а з чого ти це взяла? -Та просто він мені сказав,що всі кишенькові гроші витратив,на те,що їхав до тебе. -Знову бреше,ну що ж це таке? -Добри тоді,бувай.. Після телефонної розмови: -Мамо,а чого ти мені слухавку не дала? -Та просто..Де всі кишенькові гроші? Я знаю,що ти не їздив до бабусі у село,і гроші ти не витратив на автобус,кажи! -Я на всі 50грн купив те,що ти мені ніколи не дозволяєш їсти! -Петрику,запам*ятая: "Яка б солодка була не правда,а гіркою правда, кажи завжди правду!" -Вибач мене... -Добре, запам*ятай...