Диалог готовый уже есть, нужно лишь перевести. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Переводчиком не пользоваться.) -Какими являются основные блюда казахской национальной кухни? -Основные блюда являются мясными. -Какие блюда из мяса ты знаешь? -...

Диалог готовый уже есть, нужно лишь перевести. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Переводчиком не пользоваться.) -Какими являются основные блюда казахской национальной кухни? -Основные блюда являются мясными. -Какие блюда из мяса ты знаешь? -Блюда из мяса: бешбармак, куырдак, шурпа, палау. -Какое твое любимое? -Мое любимое - бещбармак. -Какие молочные блюда и напитки ты знаешь? -сут тагамдары: шубат, кумыс, иримшик, курт, айран. -Назови традиционный хлеб? -Есть 3 вида: баурсаки, шельпек, тандырные лепешки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қазақ халқының асханасында қандай басты тағамдар бар? -Етті тағамдар басты болып саналады. -Еттен жасалатын қандай тағамдарды білесің? -Етті тағамдар;бешбармақ,қуырдақ,(шурпа к сожелению не знаю),палау. -Сенің сүйікті тағамың қандай? -Менің сүйікті тағамым-Бешбармақ. -Қандай сүтті тағамдар мен сусындар білесің? -Сүтті тағамдар;Шұбат,қымыз,ірімшік,құрт,айран. -Дəстүрлі нандарыңды атап берші? -Үш түрі бар;Бауырсақ,шелпек,тандыр шелпек