Діалог на тему: чи можна бути щасливим не приносячи користь іншим

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Вітаю, дорогі учні. Можете присісти"- доволі радісно каже учителька:"Сьогодні у нас досить цікава тема уроку" "А про що?"- раптом запитує жвавий хлопчик нашого класу. Не зробивши зауваження Миколі(так його звати), вчителька спокійно каже:"Темою нашого уроку є Щастя! ...Скажіть будь ласка, як ви міркуєте, чи може бути людина щасливою, не приносячи іншим користі?" "На мою думку ні, адже справжнє щастя полягає в допомозі іншим, лише люди здатні робити нас щасливими"- розгублено відповідає Софійка. "А я думаю, що це не так вже й і важливо, я вважаю що щасливим тебе робить твоє життя і вчинки"-впевнено відповідає Христинка Вчителька у відповідь каже:"Але ж хіба вчинки не полягають у допомозі, ми ж допомагаємо друзям, батькам.." Софійка промовчала, та все ж задумалась. "А мені здається, що це найголовніше, адже коли ми комусь допомагаємо, то отримуємо подяку і радіємо"- каже Максим. "Так, дійсно, ти вірно кажеш, допомога-це перш за все усмішка і подяка зі сторони інших, тому незабувайте про це!"- відповідає вчителька Усі ще довго говорили про щастя та про допомогу іншим, висловлювали свої думки та переконувались, що щастя-це перш за все допомога та турбота про інших.