Діалог на тему: "мій друг не записав домашне завдання,телефонує дізнатися."
Ответ(ы) на вопрос:
-Ало,Саня? -Так це я -Скажи домашнє завдання на завтра,будь ласка а то я не був в школі цілих два тиждня -А,що з тобою було? -Хворів -На,що? -Ангіна,ти мені скажеш домашнє Саньок? -Почекай зараз скажу -Чекаю -Я тільки з української мови не маю Але записуй Математика н.123,124,125 буде контрольна робота -Ой а мене не було довго в школі як я буду писати? -Тема досить проста,я думаю мама пояснит,записуй дальше укр.літ прочитати біографію Лесі Українки,анг.мова впр.7 с.123.Все на завтра нам більше нічого не задавали -Дякую,до завтра -Па па