Діалог на тему учень запізнився на перший урок і пояснюся вчителеві, через що це сталося

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Учень: - Вибачте за спізнення. Вчитель: - Яка причина твого запізнення? Учень: - Я був у їдальні. Вчитель: - Хіба тобі не вистачило 20 хвилин? Учень: - Щоб нормально думати, потрібно добре їсти. Вчитель: - А ти кумедний хлопець.  Учень: - Трохи є.  Вчитель: - Сідай за зручну тобі парту, діставай зошит і записуй число, тему. Учень: - Добре. Цього більше не повториться. Вчитель: - Сподіваюсь.