Діалог на тему українська народна архітектура
Ответ(ы) на вопрос:
-Привіт,Тарас
-Привіт,Любо
-Чогось ты дуже сумна,що трапилось в тебе?
-Звичайно сумна,тому що мені до дому задали складно - нездійсненне.
-Якеж це таке.
-Розповісти про українську народну архітектуру.(ще з більшим сумом на лиці)
-Ох,так це ж дуже легко,заходиш в інтернет і шукаєш.......
-Не можна так просто взяти та скачати треба головою думати.
-А!Так головою,так я тобі так щас розповім про це.....
-Не треба,я більше у книги дізнаюся...
(Через 3 дня зустрічаються на том уж місці)
-Ну що?Як книга?Як домашнє завдання?
-Дуже добре!Я дізналася що в Україні збереглось багатопам'яток народної архітектури XVI—XIX ст., серед яких чимало творів світового значення.що ще в першійполовині XVIII ст. житло козацької старшини було дуже подібне до хат заможних селян, козаків і міщан.У кожномуландшафті формувалися власні моделі народних жител. Для спорудження їх використовували матеріали, які були під руками. Тому в лісових районах віддавна зводили будівлі з дерева, у Лісостепу — з глини, соломи і дерева, в Степу — з глини і каменю.Ось!
-Нічого собі!Треба ж таке знати!Піду може книгу почитаю.
-Бувай