Діалог на тему:Що цікавого ми знаємо з історії українського письма?16 реплік
Ответ(ы) на вопрос:
Привіт.Скажи будь ласка скільки має бути особ в діалозі? -Привіт,Валю -Привіт. -В нас зараз який урок -Укр.Мова -А шо ти знаеш про історію українського письма -Я знаю шо наша мова надзвичайно багата на слова. -А я знаю шо колись давно нихотіли в нашій державі вводити українську мову -але чому,вона ж така причудова -тому що була панщина,всі робили шо хотіли -і шо було далі -далі були великі протести -а що влада нічого не робила -владі було всеріно головне щоб їм було добре -і шо було далі? -Далі народ переміг і українська мова запанувала на території нашої держави -Все таки наш народ сильний духом -це так -ой,валюшо то вже урок заговорились ми з тобою про історію -так,заговорились