Диалог !!!!ПО КАЗАХСКОМУ!!!! про вредную пищу,но чтобы правильно ......

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бір қыз екінші қыздан сұрады: -Сен менімен бірге кафеге барасын ба? -Иә барам, бірақ мен зиянды асты жемеймін! -Неге? -Өйткені, зиянды ас денсаулыққа өте зиян! Ол тамақтан асқазаның ауырып кетуі де мүмкін. Сондықтан мен тек жеміс-жидекті және пайдалы тағамдарды жеймін.