Диалог по казахскому языку Помогите Срочно тема Қуыршақ театр

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Как знаю вот так  -Салем Диана! -Салем Мадина! -Калын калай? -Жаксы! -Казахстан Республикалы не бэлесин? -Мен коп билемин -Казахстанин нешенши кунде Тауелсиздик куни болады? -16 Желтоксанда! -Ал Президент куни кашан болады? -1 Желтоксанда! -Иа, сен коп туралы билесин. -Сау бол! -Сау бол!
Гость
Біздің мектепте қуыршақ театры ойын көрсетеді, барасың ба? Жоқ, бізге де келетін шығар, мен өзімізге келгенде көремін. Жарайды, мен онда бүгін қуыршақ театры өнерін көруге барамын Жақсы, жолың болсын.