Ділянка кола складається зі сталевого дроту завдовжки 2 м і площею поперечного перерізу 0,48 мм2 , з’єднаного послідовно з нікелиновим дротом завдовжки 1 м і площею поперечного перерізу 0,21мм2 . Яку напругу треба підвести до д...

Ділянка кола складається зі сталевого дроту завдовжки 2 м і площею поперечного перерізу 0,48 мм2 , з’єднаного послідовно з нікелиновим дротом завдовжки 1 м і площею поперечного перерізу 0,21мм2 . Яку напругу треба підвести до ділянки, щоб одержати силу струму 0,6 А?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ФОРМУЛА ВИЗНАЧЕННЯ ОПОРУ ДРОТУ R=(g*l)/S R-ОПІР ДРОТУ g-ПИТОМИЙ ОПІР l-ДОВЖИНА ДРОТУ S-ПЕРЕТИН ДРОТУ PNICELIN-0,4 ОМ ММ2/М Pstal-0,1 ОМ ММ2/М Опір Сталі (2*0,1)/0,48=0,41 Ом Опір нікеліну (1*0,4)/0,2=0,5 Ом Загальний опір R=0,41+0,5=0,91 За законом Ому U=I*R=0,6*0,91=0,54 в