Для роботи гуртка купили 28 альбомів, 32 упаковки кольорового паперу й 12 наборів олі

Для роботи гуртка купили 28 альбомів, 32 упаковки кольорового паперу й 12 наборів олівців. За все заплатили 576 грн. Скільки коштує кожний з куплених предметів, якщо ціна одного альбому, упаковки паперу й набору олівців однакова?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Так как цена всех вещей взятых по одной штуке одинакова, обозначим ее через х, тогда получим следующее уравнение: 28х+32х+12х=576 ⇒ х= 8 грн. (цена одного предмета)