Для чого звірям хвости? Лисиці_____________________________________ Білці______________________________________ Бобру____________________________________ Білий хвостик оленів______________________________________________

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лисицi для того щоб замiтати cлiди вiд собак. Бiлцi для стрибкiв з дерева на дерево Бобру служить хвiст подводним кермом Бiлий хвостик оленiв служiт щоб передавати сигнал про небезпечних