Для перевірки схожості насіння учні взяли по 25 насінин пшениці й жита . Проросло24 насінини пшениці та 23 жита.Скільки насінин пшениці не проросло?Скільки насінин жита не проросло? Скорочена умова та розвязок.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
25-24=1 насінина пшениці не проросла 25-23=2 насінини жита не проросли .............................................................. ...............................................................
Гость
                                                           Взяли                   Проросло                Не проросло   Пшениця                                      25 н.                        24 н.                                  ? н.    Жито                                             25 н.                        23 н.                                   ? н.                        1) 25-24=1(н.) - пшениці не проросло;       2) 25-23=2(н.) - жита не проросло.