Звуко буквений аналіз слово "устає"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
устає-5 б, 6 зв у (у) гол, ненагол с (с) пригол, глух, тв т(т) пригол, глух, тв а(а) гол, ненагол Є (й) пригол, м"як (е) гол, наголош
Гость
Устає- ус- тає[у с т а й е] у - [ у ] -гол., ненагол. с - [ с] - приголосний, тв, глухий т - [т] - пригол,, тв., глух. а - [ а] - голосн., ненагол. є - [ й] - пригол., м*який, дзвінкий   - [ е ] - гол., нагол.  ---------------------------------------- 5 букв, 6 звуків, 2 склади