До диеслив у неозначений форми  добери и запиши за зразком спильно коренви именики.Зусричаты,Копаты ,доповидаты,прйматы,шукаты.Зразок-Читаты-читач,читаты,читанка.

До диеслив у неозначений форми  добери и запиши за зразком спильно коренви именики. Зусричаты,Копаты ,доповидаты,прйматы,шукаты. Зразок-Читаты-читач,читаты,читанка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зустрічати - зустріч - зустрічний копати - копанка - копач доповідати - доповідь - доповідач приймати - прийом - приймач шукати - шукач - пошук.