До іншомовних слів доберіть власне українські відповідники                                     дотація інновація де-факто імпорт коментар дискусія дистанція бартер еволюція мемуари конкуренція апелювати фіксувати генеральний де...

До іншомовних слів доберіть власне українські відповідники                                     дотація інновація де-факто імпорт коментар дискусія дистанція бартер еволюція мемуари конкуренція апелювати фіксувати генеральний дефект домінувати прерогатива менеджер резюме
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
грошова допомога нововведення фактично ввезення тлумачення обговорення відстань обмін розвиток записки боротьба оскаржувати закріплювати головний недолік переважати перевага керівник довідка