До кожної з наведених нижче якостей доберіть протилежну рису. Пари запишіть. Доброзичливість, чуйність, чесність, брутальність, байдужість, непривітність, брехливість, жадібність, лінощі, мудрість, справедливість.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
доброзичливисть-непревітність чуйність-байдужість чесність-брехливість мудрість-брутальнисть справедливість-жадібність                                        я так думаю:)
Гость
  Доброзичливість  -байдужість, неповага, недолюблювання чесність-підлість брутальність-делікатність непривітність-доброду́шність брехливість-правдивість -жадібність-щедрість лінощі-працьови́тість мудрість-тупість ,дурість