До обрядових пісень належать...(дати визначення,навести приклад)тавтологія-це...( дати визначення)Народні думи-це...(приклади)улюблений герой шевченкових поезій...

До обрядових пісень належать...(дати визначення,навести приклад) тавтологія-це...( дати визначення) Народні думи-це...(приклади) улюблений герой шевченкових поезій...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
До обрядових пісень належати щедрівки, колядки, гаївки, русальні купальськіжниварські. Обрядові пісні- це пісні, які співались під час народних свя та обрядів. Колядки; Во Вефлиємі нині новина, Добрий вечір тобі Веснянки: Ой весна, весна; А вже весна сім день красна Тавтологія - повторення. Народні думи- музично поетичні твори зазвичай історичнго змісту