До поданих дієслів доберіть, і запишіть за зразком спільнокореневі слова  іменники та прикметники, зразок  Радіти- радість ,радісний. Розуміти -                                                   Теплішати-                   Сві...

До поданих дієслів доберіть, і запишіть за зразком спільнокореневі слова  іменники та прикметники, зразок  Радіти- радість ,радісний. Розуміти -                                                   Теплішати-                   Світити-             Зеленіти
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розуміти, розум, розумний Теплішати, тепло (наголос на О), тепліший Світити, світло, світліший Зеленіти, зелений, зенленіший