До поданих прикметників добери спорідненні іменники : білий, важкий, веселий, красивий, високий, кислий, темний, теплий

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
можливо : біло, важко, красиво, весело, високо,  кисло, темно, тепло
Гость
Біло, білизна, біліти Важко, вага, важити Весело, веселка, веселитись Красиво, краса, прикрасити Високо, висота, височіти Кисло, кислота, прокиснути Темно, темнота, темніти Тепло, теплінь, потепліти