До слив добери и запиши спориднени з иншими префиксами префикси познас одризала,пофарбувала, вийшла,зирвалась

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одрізала - відріз (іменник), порізати (дієслово),  перерізаний (прикм.), нарізно (прислівник) Пофарбувала - зафарбовування (ім.), перефарбувати (дієслово), нафарбований ( прикм.) пофарбовано (присл.) Вийшла - ...вагаюсь з відповіддю... Зірвалась -  урвище (ім.), перерваний (прикм.), вирване (присл.)