Do you know these words? Spell them correctly. Shirt __shirt__ Ctjeak ________________________________ Tcao _________________________________ (a pair of) srtuoers ______________________ (a pair of) sneja _______________________...

Do you know these words? Spell them correctly. Shirt __shirt__ Ctjeak ________________________________ Tcao _________________________________ (a pair of) srtuoers ______________________ (a pair of) sneja ________________________ Tha _________________________________ помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Jacket Coat trousers Jeans Hat