Добери до поданих дієслів по 2 антоніма відпочивати говорити сміятися знайти будувати сваритися Добери до поданих дієслів по 2 синоніма міркувати побачити ходити говорити сміятися бігати Пожалуйста, СПАСИБО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
працювати , мовчати , грустити , загубити , ломати, мiритися  Думати , розмислювати , зустiти , шагати , плехтати , казати , радiти , прудчати .
Гость
відпочивати-працювати допомагати говорити-мовчати замовкнути сміятися-сумувати плакати знайти- будувати-руйнувати зносить сваритися-миритися бути хоришими друзями міркувати-думати роздумувати мислити побачити-поглянути  ходити-чимчикувати бродити говорити-розмовляти виражати свою думку сміятися-ржати радіти веселитися бігати-гнатися