Добери і впиши в речення дієслова що найбільше відповідають їх змісту визнач час дієслів Найсвітліше в листяному лісі буває ранньої весни. Під сонячним промінням швидко_______ чорні кучурги талої землі навколо дерев. На очх ___...

Добери і впиши в речення дієслова що найбільше відповідають їх змісту визнач час дієслів Найсвітліше в листяному лісі буває ранньої весни. Під сонячним промінням швидко_______ чорні кучурги талої землі навколо дерев. На очх ________ останні ніздрюваті кучугури снігу південний теплий вітер. __________ по ярах струмочки Слова для довідки:збільшуються підростають з"їдає знищує заздзюрчали побігли заспівали.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1збільшуються 2підростають 3задзюрчали