Добери і запиши кілька народних прикмет,у яких уживаются прислівники.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо вдень свійська птиця відсиджується в курнику - неодмінно збільшиться мороз. Раннього морозяного вечора дружно розспівалися півні - чекай відлиги. Увечері голосно цвіркочуть коники -на добру погоду. Павуки швидко снують павутину -на зміну погоди. Якщо сильно пахнуть квіти жовтої акації, а довкола них густо в'ються комахи - на дощ і негоду.