Добери протилежні за значенням прикметники. Запиши. Свіжий хліб-........, короткий шлях-........., правильна хода-......., високе дерево-........, 2. Роберт до кожного іменника по три прикметика. Кавун-......., .........., .......

Добери протилежні за значенням прикметники. Запиши. Свіжий хліб-........, короткий шлях-........., правильна хода-......., високе дерево-........, 2. Роберт до кожного іменника по три прикметика. Кавун-......., .........., ........ Котик- ..........., ........, ....... . Стрімко ........., ..........., ......... . Повітря ........, .........., .......... .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
черствий хліб довгий шлях крива хода низьке дерево