Добери й запиши прислівники якими можна замінити подані вирази. рукою подати - повзе як черепаха- ПЛІС. ВІТАЮ ВСІХ З 8 БЕРЕЗНЯМ.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
СинонимВ исходной формеЧастотаМорфологическая информацияРядом (48) — 59764 Наречие Близко (51) — 11412 Наречие Недалеко (28) — 8027 Наречие Неподалеку (26) — 7306 Существительное МР, ЕД, МН, ИМ, РД, ДТ, ВН, ТВ, ПР, ЗВ, ОД, ИМЯ Поблизости (25) — 5151 Наречие
Гость
рукою подати - не за горами, біля носа, лице в лице, палицею кинути. прислівники близько, поряд, поруч. повзе як черепаха - тяжкий на підйом, повзе як равлик. прислівники довго, нешвидко, повільно.