Добери заголовокі спиши додаючи потрібні за змістом слова. ........весна.Швидко....сніг.Згірок..дзвінкі струмочки. .... на батьківщину перелітні птахи.Їхнє голосне щебетання..у гаях і садах.Птахи...гнізда.Незабаром..малі пташен...

Добери заголовокі спиши додаючи потрібні за змістом слова. ........весна.Швидко....сніг.Згірок..дзвінкі струмочки. .... на батьківщину перелітні птахи.Їхнє голосне щебетання..у гаях і садах.Птахи...гнізда.Незабаром..малі пташенята.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Настала 2) тане 3) біжать 4) Спішать 5) Чути 6) в'ють 7) з'являться