Доберіть 2 синоніми до поданих прикметників: Крутий берег- крутий поворот- крут

Доберіть 2 синоніми до поданих прикметників: Крутий берег- крутий поворот- круте тісто- крутий характер- крутий вислів- М'який мох- м'який голос- м'яке сіно- м'який грунт- м'яка ковдра-
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Крутий берег- обривчастий берег крутий поворот- стрімкий поворот круте тісто- густе тісто крутий характер- суровий характер крутий вислів- різкий вислів М'який мох- тендітний мох м'який голос- тендітний голос м'яке сіно- ніжне сіно м'який грунт- шовковистий грунт м'яка ковдра- оксамитова ковдра або бархатиста ковдра