Доберіть до слів читає, працюють, малювали, записав, стрибати по 3 іменника.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Хлопець читає, мама читає, вчителька читає 2. Батьки працюють, вони працюють, телевiзори працюють 3. Художники малювали, дiтлахи малювали, знайомi малювали 4. Вiн записав, брат записав, телевiзор записав 5. Стрибати у лiжко, стрибати iз лiтака, стрибати з парашютом