Добрий день , допоможідь будь ласка позначити будову цих слів : прекрасного ,ставка , краплину , надворі . Дякую .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
прекрасного закінчення - ого, крас  - корінь, пре  - префікс , -н- суфікс ставка закінчення - а ; став - корінь; -к - суфікс  краплину у - закінчення ; крап - корінь; -л-, -ин-  суфікси  надворі закінчення - і,    двор- корінь, на - префікс.