Добрий день, напишіть будь - ласка аналіз вірша "дим" ігор калинець.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема: казкове відображення диму, який втік від вогнища. Ідея: запах диму свідчить про рід діяльності людини (готування їжі, прибирання в садку, робота промислового підприємства).  Основна думка: хоча дим і «втік від вогнища», але він без нього існувати не може.
Гость
І. Калинець «Дим» аналіз вірша Тема: казкове відображення диму, який втік від вогнища. Ідея: запах диму свідчить про рід діяльності людини (готування їжі, прибирання в садку, робота промислового підприємства). Основна думка: хоча дим і «втік від вогнища», але він без нього існувати не може.Джерело: http://dovidka.biz.ua/i-kalinets-dim-analiz/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua