Добрый вечер! помогите мне написать . Визначте групу іменників, що правильно вжиті в давальному відмінку однини. а) Директорем, другом, князем. б) Дитектореві, другу, князєві. в) Директорові, другові, князеві. 2. Поставте і...

Добрый вечер! помогите мне написать . Визначте групу іменників, що правильно вжиті в давальному відмінку однини. а) Директорем, другом, князем. б) Дитектореві, другу, князєві. в) Директорові, другові, князеві. 2. Поставте іменники у давальному та місцевому відмінках однини. Виділіть закінчення. Кінь — ..., ... вчитель — ..., ... будинок — ..., ... гай — ..., ... Андрій Іванович — ..., ...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
коню,на кони,.вчителю,на вчители,.будинку,на будинку,.гаю,на гаю,.