Домашняя работа по узбекскому языку. Gaplarni o'qing. -dilar, -sinlar qo'shimchalarini olgan so'zlarni topib, daftarigizga ko'chiring. 1. Yozda do'stlarim oromgohga bordilar. 2. Boshqalar sizga yordam bersinlarmi? 3. Bu yerda b...

Домашняя работа по узбекскому языку. Gaplarni o'qing. -dilar, -sinlar qo'shimchalarini olgan so'zlarni topib, daftarigizga ko'chiring. 1. Yozda do'stlarim oromgohga bordilar. 2. Boshqalar sizga yordam bersinlarmi? 3. Bu yerda bolalar do'stlashadilar, birga o'ynaydilar. 4. Sinfdoshlarim kelsinlar, keyin mashinaga chiqamiz. 5. Bolalar daryo bo'yida uchrashadilar.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шон хан тук ре би фин ли сой. Азде ре ку фай бизбрег. Шорлама казакун фай ре азде. Тербак лю мис кам-тэ хунек. Рогбал халал ли азде ман казак. Тустерғүу баржокь түртамен kazaқ.