Домоможіть скласти план до казки синбад-мореплавець 5 клас срочно плиз сейчас

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перше - до острова, який виявився китом. Друге - зустріч з птахом Рух. Третє - зустріч з велетнем-людожером. Четверте - подорож в Індію і одруження на индуске. П'яте - Синдбад стає рабом злого діда. Шосте - подорож в країну крилатих людей. Сьоме - остання подорож Синдбада.