Доможiть будь ласка!!!!! Визначте, у яких з описаних випадків йдеться про правопорушення: а) юнак ухиляється від призову до лав Збройних сил України; б) учень відмовився подати щоденник учителю; в) священик відмовився виконати ...

Доможiть будь ласка!!!!! Визначте, у яких з описаних випадків йдеться про правопорушення: а) юнак ухиляється від призову до лав Збройних сил України; б) учень відмовився подати щоденник учителю; в) священик відмовився виконати вказівку свого єпархіального управління; г) директор заводу за кошти підприємства побудував власний котедж; д) дівчина не придбала квиток на електричку й була затримана контролером; е) хлопець перейшов дорогу на червоне світло; є) слюсар не прийшов на профспілкові збори.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а - ухилення від призову на строкову військову службу - відповідальність згідно Кримінального кодексу України.  г - привласнення, розтрата майна вбо заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем - відповідальність згідно Кримінального кодексу України; д - за безквітковий проїзд предбачена відповідальність згідно кодексу України  про адміністративні правопорушення. е - перехід пішохода на червоне світло - відповідальність згідно кодексу України про адміністративні правопорушення.