Доможіть написати текст міркувння яку пору року ти любиш найбільши і чому доможіть будь ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                                      Моя улюблена пора року Чому саме зима моя улюблена пора року? Адже, до літніх канікул часу багато й взимку часто обдуває до кісток пронизливий вітер з мокрим снігом. Відповідь дуже проста. Взимку можно кататися на ковзанах, ліпити сніговиків, з'їджати з  гірок на швидких лижах, обстрілювати друзів сніжками або будувати неприступні фортеці, звичайно ж із білого снігу. Ще мені подобається розглядати чудні витвори морозу, який часто хапає дітлахів за ніс та щічки, спостерігати за пташками, які сидять на моїй калині або ж дзьобають зернята та крихти у моїй годівничці, яку я зробив сам. Звичайно, зима, а саме грудень, пахне новим роком та якимсь чарівним духом свята... Ось чому мені подобається чарівна пора року - морозна зима.